Kompresor nový Sanden SD7H15-8143
| OEM: | 84058795 |
| Model: | 8143 |
| 4S č.: | 78603 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 50 mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KG, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 8.00
