Kompresor nový Sanden SD7H15-8166, 8234
| OEM: | 10012488 10116769 |
| Model: | 8166 8234 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 24V |
| Vyložení: | 60,1 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, JE, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 8.00
