Kompresor nový Sanden SD7H15-8174
| OEM: | 504020809 |
| Model: | 8174 |
| 4S č.: | 98996 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 1A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 49,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
