Kompresor nový Sanden SD7H15-8200, 8172
| OEM: | 709375A1 713673A1 |
| Model: | 8200 8172 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV4, 120 mm 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
