Kompresor nový Sanden SD7H15-8203
| OEM: | 32008562 320/08562 |
| Model: | 8203 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 63,54 mm |
| Olej: | PAG 46, 240 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-PAD, WP, M8x1,25 |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
