Kompresor nový VAG A3,Octavia II,Golf V, Denso 6SEU14C
| OEM: | 1K0820808A 1K0820859H 1K0820859P 8J0260805A DCP02050 |
| Model: | 447190-9200 |
| Typ: | Denso 6SEU14C |
| Spojka: | PV6, 110 mm |
| Olej: | PAG 46, 150 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | PAD |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: DENSO
Jednotky: ks
Váha: 8.00
