Kompresor nový VOLVO V.I., Sanden SD7H15-6034, 8112, 8242
| OEM: | 11104251 11412631 15082727 |
| Model: | 6034 8112 8242 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 132 mm, 24V |
| Vyložení: | 56,50 mm |
| Olej: | PAG 100, 240 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, WZ, M8x1,25 |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 8.00
