Kompresor nový VW Golf III,Passat IV 2.8/2.9 VR6, Sanden SD7V16-1102, 1138, 1163, 4253
| OEM: | 357820803R 7M0820803C |
| Model: | 1102 1138 1163 4253 |
| Typ: | Sanden SD7V16 |
| Spojka: | PV7, 120 mm, 12V |
| Vyložení: | 72,5 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, VQR |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
