Kompresor nový VW LT 28-35,Transporter IV, Sanden SD7V16-1207, 1244, 1246, 1279
| OEM: | 7D0820805C 7D0820805G 7D0820805H 7D0820805K |
| Model: | 1207 1244 1246 1279 |
| Typ: | Sanden SD7V16 |
| Spojka: | PV6, 127 mm, 12V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, VQL, VQT |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
