Kompresor nový VW Transporter IV, Sanden SD7V16-1145
| OEM: | 701820805Q |
| Model: | 1145 |
| Typ: | Sanden SD7V16 |
| Spojka: | PV6, 127 mm, 12V |
| Vyložení: | 46,7 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, VQM |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
