Kompresor repasovaný Sanden SD5H14-6652, 6697
| Model: | 6652 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 24V |
| Vyložení: | 46,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, FL, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 9.00
