LG S09EQ.NSJS, Dualcool Standard, vnitřní nástěnná splitová jednotka, R32
| Název produktu: | LG S09EQ.NSJS, Dualcool Standard, vnitřní nástěnná splitová jednotka, R32 |
| Popis: | Klimatizace LG Dualcool Standard Invertor, 2,5 kW, energetická třída A++/A+ (v rozsahu A+++ až D) Jednoduchý a štíhlý vzhled se skrytým displejem. Štíhlý a moderní vzhled LG Klimatizační jednotky umožňuje snadnější instalaci a pohodlnější čištěni s "EZ sliding" filtrem. Velký skrytý displej Vás informuje o spotřebě energie jednotkou. LG klimatizační jednotky pracují v nízkých hlukových hladinách, díky LG unikátnímu šikmému ventilátoru a BLDC motoru - technologiím, které eliminují nežádoucí hluk a umožní tak plynulejší chod jednotky. S tlačítkem funkce Aktivní řízení spotřeby energie LG můžete nastavit spotřebu energie ve třech stupních (80 %, 60 %, 40 %). Pouhým stisknutím tlačítka můžete řídit výkon chlazení a snížit spotřebu energie. Duální invertorový kompresor - Dvojitý rotační s variabilními otáčkami.Motor kompresoru s širší rotační frekvencí, který je energeticky účinný a má vyšší kapacitu rychlého chlazení než kterýkoli běžný kompresor. Automatické čištění Chladivo R32 - Chladivo R32 je ekologicky šetrnější než předchozí generace chladiv |
| Charakteristika: | Topí a chladí Úspora energie Automatické čištění Chytrá diagnostika Tichý provoz Rychlá a jednoduchá instalace |
| Rozměry (š, v, hl): | 837x308x189 mm |
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Chladivo: | R32 |
| Chladicí výkon: | 0,89 / 2,50 / 3,70 kW |
| Topný výkon: | 0,89 / 3,30 / 4,10 kW |
| Příkon, Chlazení / vytápění: | 656 / 800 W |
| EER: | 3,81 W |
| SEER: | 7 |
| COP: | 4,13 W |
| SCOP: | 4,00/4,90 |
| Odvlhčování: | 1,1 l/h |
| Hladina akustického tlaku, Chlazení (Sp/N/S/V): | 19 / 27 / 35 / 41 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku, Vytápění (N/S/V): | 27 / 35 / 41 dB(A) |
| Startovací proud, Chlazení / vytápění, Jmenovité: | 3,30 / 4,00 A |
| Výstupní výkon ventilátoru: | 30W |
| Energetický štítek, chlazení: | A++ |
| Energetický štítek, vytápění (průměr/teplejší): | A+ / A++ |
| Napájení: | 1 / 220–240 / 50 Ø / V / Hz |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: LG
Jednotky: Ks
Váha: 8.70
