LG S36AW.ND0 + S36AW.UD0 (ASNW366DGM0+ASUW366DGM0), nástěnná klimatizace, inverter, sada split
| Chladicí výkon: | 4.00 ~ 9.00 ~ 9.80 |
| Topný výkon: | 5.60 ~ 10.40 ~ 11.0 |
| Příkon chlazení / topení kw: | 2,980 / 3,435 |
| E.E.R / C.O.P: | 3.0 / 3.01 |
| Napětí: | 220 - 240V/1/50Hz |
| Hladina akustického tlaku ( vnitřní / vnější ): | 47 / 44 / 41 - 58 dB(A)±3 |
| Kompresor: | rotační |
| Rozměry ( mm ): | 1,209 x 346 x 205 / 870 x 808 x 320 |
| Max. délka potrubí: | 50m |
| Max. převýšení: | 30m |
| Chladivo: | R410A |
| Připojení: | 6.35(1/4) - 5.88(5/8) |
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LG
Jednotky: Ks
Váha: 94.00
