Odsávačka chladiv Vortex Dual, A1, A2 a A2L, (R32, R1234yf, R1234ze … ), Inficon
| Chladiva: | CFCs, HCFCs, HFCs, and HFOs, včetně R410a, R12, R22, R32, R134a, R404, R407c, R500, R502, R1234yf |
| Maximální sací výkon: | 7,8kg/h par, 93,6kg/h kapaliny, 308kg/h Push-pull při chladivu R410A |
| Popis: | Možnost odsávat kapalinu a páru najednou |
| Rozměry: | 425x233x361 mm |
| El.příkon: | 230V/50Hz/10A |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Maximální pracovní tlak: | 38,5 bar |
| Kompresor: | bezolejový |
| Provozní teplota: | 10 až 40 °C |
Záruka: 12 měsícůPodle sdělení Inficonu je odsávačka osazena vuduchovým kondenzátorem s microkanálky od 12.4.2016.
Výrobce: INFICON
Jednotky: Ks
Váha: 13.40