Samsung AR18M, nástěnná klimatizace, inverter, sada split Maldives, A4500M
| Chladící výkon: | 5,00 kW |
| Příkon chlazení: | 1,04 kW |
| Topný výkon: | 6,00 kW |
| Příkon topení: | 1,66 kW |
| Rozměry: | 1065 x 298 x 230 - 790 x 545 x 285 |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku: | 30/40 - 53 dB |
| Max. délka trasy: | 30 m |
| Max. převýšení: | 15 m |
| El. přívod: | 220 - 240V/1/50Hz |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SAMSUNG
Jednotky: Ks
Váha: 51.10
