VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor DML165, 7/8'' UNF, 023Z504591, Danfoss(251.0763)
| Název produktu: | Filtrdehydrátor DML165, 7/8"" UNF, 023Z504591, Danfoss |
| Připojení: | 7/8" UNF (5/8" SAE) |
| Druh připojení: | šroubovací |
| Maximální provozní tlak: | 46 bar |
| Výkon: | 38,7 kW (R134a) |
| Rozsah teplot: | -40...+70 °C |
| Jídro: | 100% molekulární síto |
| Hmotnost: | 0,75 kg |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: DANFOSS
Jednotky: Ks
Váha: 0.75
